poker-g100e8254a_19202

JAK ULEPSZYĆ SWOJĄ GRĘ W POKERA

Kluczową kwestią w wygrywaniu w pokera jest Twoje doświadczenie. Każdy z nas uczy się na własnych błędach i sukcesach. Tak samo jest w grze. Im więcej spędzasz czasu przy stołach tym więcej się uczysz, nie ważne czy wygrasz czy przegrasz. Co jeszcze pomoże Ci zdobywać sukcesy jako pokerzysta i zwiększyć Twoje zyski?

Książki do nauki pokera

W karierze każdego pokerzysty przychodzi czas, kiedy zwykła gra dla zabawy nie wystarcza i zaczynasz traktować grę na poważnie jako potencjalne źródło zysków. Jeśli chcesz na tym zarobić musisz stale zdobywać wiedzę i się szkolić. Większe stawki w grze oznaczają lepszych graczy, z którymi będziesz musiał się zmierzyć.

Poniższe książki są świetnymi lekturami do nauki.

Strategie Texas Hold`em. Świat pokera oczami wielkich mistrzów
Mit Pokerowego Talentu Alexander Fitzgerald
Doskonałość W No-limit Holdem Jonathan Little
The Mental Game Of Poker Jared Tendler

Prawidłowo zastosowane rady z książek bez wątpienia powinny pomóc Ci stać się zwycięzcą.


Artykuły

W internecie znajdziesz mnóstwo artykułów o tematyce pokera: w tym samouczki, recenzje i najnowsze wiadomości, które dostarczają aktualne informacje ze świata pokera, ulepszają Twoją grę i zwiększają szanse na zyski. Wiele artykułów jest podzielonych na kategorie, które zaczynają się od podstaw a kończą na zaawansowanych technikach gry. Z pewnością okażą się cennym źródłem poprawy Twoich umiejętności pokerowych.Szkolenia wideo

Jeśli czytanie nie jest Twoją mocną stroną i wolisz wizualne pomoce, w internecie znajdziesz mnóstwo poradników wideo gdzie bezpłatnie pogłębisz swoją wiedzę w temacie pokera niezależnie od tego czy jesteś początkującym lub zaawansowanym graczem.

Wielu graczy umieszcza w sieci filmiki ze swoich sesji pokazując w ten sposób praktyczną stronę gry i zachowanie w konkretnych sytuacjach. Jednym z takich miejsc jest znany nam Twitch lub Youtube. 

“Run It Once” jest popularną platformą oferującą profesjonalną bibliotekę filmów szkoleniowych i nie tylko!

Szkoła Pokerowa

Szkoła pokera jest jednym z najlepszych sposobów na podniesienie swoich kwalifikacji. Największą zaletą takiej szkoły są indywidualne lekcje pokera dopasowane do poziomu zaawansowania ucznia. Profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą zapewniając dostęp do wysokiej jakości materiałów szkoleniowych do nauki i ćwiczeń. Jedną ze znanych polskich szkół pokera jest Siewas School, którzy posiadają ciekawą ofertę szkoleniową z dostępem do ich kanału na Discordzie.


Jeśli jeszcze nie sięgnąłeś po którejś z tych pomocy, to mam nadzieję, że ten artykuł zachęcił Cię do pogłębiania swojej pokerowej wiedzy i stania się jeszcze lepszym graczem! A co za tym idzie, powiększenia swoich zarobków 🙂

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp